Grupa BPS dla WOŚP

Wielu z nas co roku wspiera inicjatywę Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Obecnie ze względu na wyjątkowe okoliczności oraz potrzebę zachowywania dystansu społecznego, większość miejsc spotkań publicznych jest zamknięta

– a to właśnie tam zawsze można było spotkać kwestujących wolontariuszy z puszkami. To utrudnia finansowe wsparcie inicjatywy.

Grupa BPS postanowiła stworzyć eSkarbonkę Grupa BPS dla WOŚP, aby ułatwić wszystkim chętnym wsparcie tegorocznego Finału. 

Wierzymy, że działanie razem ma znacznie większą moc niż w pojedynkę, dlatego zachęcamy naszych Pracowników i Klientów do przyłączenia się do zbiórki na ten szczytny cel!

Dzielmy się linkiem do puszki z rodziną, przyjaciółmi i znajomymi. Pamiętajmy, że jeden dobry czyn może spowodować wiele kolejnych.

Jak dorzucić się do eSkarbonki?

To bardzo proste! Wystarczy kliknąć w link do eSkarbonki Grupy BPS https://eskarbonka.wosp.org.pl/d7ffxg, a następnie wskazać kwotę, jaką chcemy wesprzeć WOŚP.

Wpłat można dokonywać za pośrednictwem systemu szybkich płatności PayU (przelew bankowy/BLIK, karta).


Wszystkie wpłacone datki trafią bezpośrednio na ogólny rachunek eSkarbonki WOŚP, ale na https://eskarbonka.wosp.org.pl/d7ffxg widać jaka kwota znajduje się w naszej wirtualnej puszce.


Wpłat można dokonywać do poniedziałku 1 lutego 2021 r., do północy!


Ideą 29. Finału WOŚP odbywającego się pod hasłem „Finał z Głową” jest zbiórka pieniędzy na zakup sprzętu dla dziecięcych oddziałów laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy.

Pomagajmy!

 

news www 1