Kariera

Polski Bank Spółdzielczy w Wyszkowie poszukuje kreatywnych oraz pełnych energii pracowników, którzy poprzez swoją wiedzę i zapał do pracy będą współautorami kolejnych sukcesów Banku.

Prowadzimy rekrutację w obszarze związanym z obsługą klienta i sprzedażą produktów bankowych, skierowanych dla klienta indywidualnego oraz biznesowego. Jesteśmy również otwarci na osoby, które są na początku swojej drogi zawodowej.

Aktualnie poszukujemy:

- pracowników do obsługi klienta w naszym Oddziale w Pruszkowie, przy ul.Bolesława Prusa 88

- pracowników do obsługi klienta w naszym Oddziale w Piastowie, przy ul. Wybickiego 3/1

- Doradców Klienta w Oddziale Banku w okolicach miejscowości Legionowo

- Konsultantów Klienta Biznesowego w Oddziale Banku w okolicach miejscowości Legionowo

Jeżeli posiadasz doświadczenie na wyżej wymienionych stanowiskach lub jesteś na początku swojej drogi zawodowej i chcesz zajmować się obsługą klienta oraz sprzedażą produktów bankowych, uważasz się za osobę otwartą, przebojową, zorientowaną na osiąganie celów, lubiącą podejmować działania, które przynoszą wymierne rezultaty, to stanowisko doradcy klienta na pewno Cię zainteresuje.

Osoby składające dokumenty prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

„Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz. U. UE L 119 z dnia 4 maja 2016 r.)) oraz z ustawą z dnia 10 maja 2018 r o ochronie danych osobowych, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy w celu udziału w procesie rekrutacji, przez Polski Bank Spółdzielczy w Wyszkowie.”

Administratorem danych osobowych jest Polski Bank Spółdzielczy w Wyszkowie, ul T. Kościuszki 5, 07-200 Wyszków. Kontakt z Inspektorem danych prosimy kierować na podany wyżej adres Banku lub e-mail: iod@bswyszkow.pl.

Dane osobowe są przetwarzane w celu realizacji procesu rekrutacji na podstawie zgody oraz obowiązujących przepisów Kodeksu Pracy. Kategorie przetwarzanych danych osobowych obejmują dane zawarte w formularzu aplikacyjnym oraz załączonych i wytworzonych w trakcie procesu rekrutacji dokumentach.
Dane osobowe będą przechowywane przez okres 12 miesięcy od dnia złożenia aplikacji lub do momentu wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych.
Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo dostępu do treści tych danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz przenoszenia danych, a także do cofnięcia zgody w dowolnym momencie, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego na podstawie zgody, przed jej cofnięciem. Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie danych jest dobrowolne, ale odmowa podania danych może skutkować brakiem możliwości wzięcia udziału w procesie rekrutacji.

Aby wziąć udział w procesie rekrutacji, prosimy o przesłanie CV wraz z listem motywacyjnym, na adres Centrali Banku (07-200 Wyszków, ul. Kościuszki 5) z dopiskiem „REKRUTACJA” lub pocztą elektroniczną na adres rekrutacja@bswyszkow.pl

Wszystkim zainteresowanym kandydatom dziękujemy za zgłoszenia. Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu tylko z wybranymi osobami.

Kursy walut

Kursy walut2019-01-22 obowiązuje od godziny: 10:00
1 EUR4.1563
1 USD3.6591
1 CHF3.6448
1 GBP4.6952
więcej

Depozyty 3M

WIBOR 1M - średnia 1,66
WIBOR 3M - średnia 1,72
WIBOR 3M 1,72
więcej