Kontakt

Polski Bank Spółdzielczy w Wyszkowie

Centrala

07-200 Wyszków

ul. T. Kościuszki 5

Sekretariat

(29) 74 35 200

bank@bswyszkow.pl

Wydział Kredytów

(29) 74 35 200

Wydział Finansowo-Księgowy

ksr@bswyszkow.pl

Zespół Rachunków Bieżących i Oszczędności

(29) 74 35 200

Wydział Zarządzania Ryzykami

isrb@bswyszkow.pl

Zespół Informatyki

isrb@bswyszkow.pl

Zespół Samorządu i Administracji

administracja@bswyszkow.pl

Zespół Kasowo-Skarbcowy

 

Filia Nr 1 w Wyszkowie

07-200 Wyszków

ul. Centralna 12

(29) 74 26 090

filia1@bswyszkow.pl

  

Filia Nr 2 w Wyszkowie

07-200 Wyszków

ul. Prosta 24

(29) 74 29 622

filia2@bswyszkow.pl

  

Filia w Książenicach

05-825 Książenice

ul.E.Marylskiego 96

(22) 73 45 490

ksiazenice@bswyszkow.pl

  

Filia w Ożarowie Mazowieckim

05-850 Ożarów Mazowiecki

ul.Floriana 2

(22) 72 13 221

ozarow@bswyszkow.pl

  

Filia w Warszawie

02-495 Warszawa

ul.Wojciechowskiego 39

(22) 86 75 412

ursus@bswyszkow.pl

  

Filia w Grodzisku Mazowieckim

05-825 Grodzisk Mazowiecki

ul.E.Orzeszkowej 6/8

(22) 72 41 451

filiagrodzisk@bswyszkow.pl

  

Filia w Lesznie

05-084 Leszno

ul.Wojska Polskiego 7

(22) 72 56 880

leszno@bswyszkow.pl

  

Oddział w Brwinowie

05-840 Brwinów

Rynek 19 A

(22) 72 94 532

brwinow@bswyszkow.pl

  

Oddział w Dąbrówce

05-252 Dąbrówka

ul. Kościuszki 2

(29) 75 78 029

dabrowka@bswyszkow.pl

  

Oddział w Długosiodle

07-210 Długosiodło

ul. Kościuszki 3

(29) 74 12 516

dlugosiodlo@bswyszkow.pl

  

Oddział w Grodzisku Mazowieckim

05-825 Grodzisk Mazowiecki

ul. Kilińskiego 25

(22) 73 46 000

grodzisk@bswyszkow.pl

  

Oddział w Legionowie

05-120 Legionowo

ul. Siwińskiego 11/3

(22) 35 04 012

legionowo@bswyszkow.pl

  

Oddział w Mińsku Mazowieckim

05-300 Mińsk Mazowiecki

ul. Kazikowskiego 38

(25) 75 83 063

minskmaz@bswyszkow.pl

  

Oddział w Pułtusku

06-100 Pułtusk

ul. Mickiewicza 33

(23) 69 23 517

pultusk@bswyszkow.pl

  

Oddział w Rząśniku

07-205 Rząśnik

ul. Wyszkowska 48A

(29) 74 19 894

rzasnik@bswyszkow.pl

  

Oddział w Pruszkowie

05-800 Pruszków

ul. Bolesława Prusa 88

(22) 73 88 940

pruszkow.prusa@bswyszkow.pl

  

Oddział w Pruszkowie

05-800 Pruszków

ul. Fryderyka Chopina 2/4

(22) 75 86 917

pruszkow.chopina@bswyszkow.pl

  

Oddział w Piastowie

05-820 Piastów

ul. Józefa Wybickiego 3/1

(22) 72 36 409

piastow@bswyszkow.pl

  

Oddział w Serocku

05-140 Serock

ul. Pułtuska 25

(22) 78 26 020

serock@bswyszkow.pl

  

Oddział w Starych Babicach

05-082 Stare Babice

ul. Warszawska 308

(22) 72 29 070

babice@bswyszkow.pl

  

Oddział w Warszawie

00-394 Warszawa

ul. Solec 38

(22) 74 52 560

solec@bswyszkow.pl

  

Oddział w Warszawie

03-893 Warszawa

ul. Bukowiecka 92

(22) 74 42 750

bukowiecka@bswyszkow.pl

  

Oddział w Zabrodziu

07-230 Zabrodzie

ul. Reymonta 1

(29) 75 71 215

zabrodzie@bswyszkow.pl

  

Punkt Kasowy w Wyszkowie – Urząd Gminy

07-200 Wyszków

Aleja Róż 2

(29) 74 31 399

  

Punkt Kasowy w Wyszkowie – Starostwo

07-200 Wyszków

Aleja Róż 2

(29) 74 35 947

  

Punkt Obsługi Klienta w Grodzisku Mazowieckim

05-825 Grodzisk Mazowiecki

ul.Daleka 11

(22) 75 52 180

  

Punkt Kasowy w Pruszkowie

05-800 Pruszków

ul. Dębowa 6A

(22) 72 80 464

  

Punkt
Kasowy w Pruszkowie

05-800 Pruszków

ul. Hubala 5

(22) 72 85 077

Kursy walut

Kursy walut2017-10-20 obowiązuje od godziny: 16:00
1 EUR4.1042
1 USD3.4802
1 CHF3.5173
1 GBP4.5669
więcej

Depozyty 3M

WIBOR 1M - średnia 1,66
WIBOR 3M - średnia 1,72
WIBOR 3M 1,72
więcej