System eBankNet

 • Bankowość Internetowa to zdalny dostęp do rachunku przy wykorzystaniu Internetu. Korzystając z Internetu do zarządzania rachunkami oszczędzasz swój czas i pieniądze. Wszystkie operacje dokonywane przy użyciu Bankowości Internetowej odbywają się on-line. Teraz większość operacji bankowych wykonasz siedząc wygodnie w domowym fotelu, popijając swój ulubiony napój. Dzięki usłudze możesz m.in. swobodnie:

  • sprawdzić saldo i historię rachunku
  • wykonać przelewy (również do Zakładu Ubezpieczeń Społecznych i Urzędu Skarbowego)
   i zdefiniowane zlecenia stałe

  Ebanknet to system bankowości internetowej zapewniający wygodny i bezpieczny dostęp do rachunku przez 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu. W ramach systemu klient uzyskuje możliwość bieżącego sprawdzania salda rachunku, historii transakcji oraz definiowania i wykonywania przelewów. Transmisja szyfrowana SSL, certyfikat serwera z kluczem o długości 1024 bitów oraz potwierdzanie wszystkich operacji wskazaniem tokena lub hasłami jednorazowymi znanymi wyłącznie posiadaczowi rachunku, zapewniają całkowite bezpieczeństwo systemu.

  Ebanknet jest przeznaczony zarówno dla osób prywatnych posiadających konto osobiste, jak również podmiotów gospodarczych korzystających z rachunków firmowych w Polskim Banku Spółdzielczym
  w Wyszkowie.

 • Aby wejść do systemu kliknij na "Zaloguj się" (w prawym górnym rogu strony) i wybierz "EBANKNET" lub wpisz w adres przeglądarki "https://ebn.bankpbs.pl".

  Sprawdź czy połączenie jest szyfrowane:

  1. Czy adres rozpoczyna się od "https://" ?
  2. Czy w oknie przeglądarki widoczna jest ikona kłódki oznaczająca połączenie szyfrowane?

  Zweryfikuj certyfikat strony (np. klikając na kłódce):

  1. Czy certyfikat został wystawiony dla właściwej domeny (adresu) ("ebn.bankpbs.pl") ?
  2. Czy certyfikat jest ważny?

  Do pierwszego logowania niezbędna jest koperta z zestawem startowym - odebrana w Oddziale Banku. W kopercie znajdują się: Login oraz Hasło.

  Po zalogowaniu system wymusi zmianę hasła na własne. Hasło powinno zawierać co najmniej 8 znaków składających się z liter, cyfr oraz znaków specjalnych (np. ! @ # $ itd.).

  Hasło nie powinno zawierać polskich liter, takich jak ą, ę, ć itd.

  Należy zwracać uwagę, czy w haśle używamy wielkich czy małych liter, ponieważ system je rozróżnia.