e-Urząd

 

bps 20 07 21 baner 300x250 mojeid

mojeID - bezpieczne narzędzie potwierdzania tożsamości online jest już dostępne w Bankach Spółdzielczych Grupy BPS. Uruchamiamy je wraz z Profilem Zaufanym, który jest metodą potwierdzania tożsamości w systemach elektronicznej administracji. Można powiedzieć, że Profil Zaufany zastępuje podpis własnoręczny składany na papierze. Dzięki temu, wiele spraw urzędowych można załatwić bez wychodzenia z domu.

 

baner pfr 300x250 2021012

To program pomocowy dla mikro, małych i średnich oraz dużych firm, których sytuacja finansowa pogorszyła się w związku z epidemią koronawirusa. Wnioski o finansowanie w postaci częściowo bezzwrotnych subwencji nasi Klienci - mikro oraz małe i średnie firmy mogą złożyć poprzez system bankowości internetowej naszego Banku.

logo 500 plus

 

Uprzejmie informujemy, że nowe wnioski o wypłatę świadczenia 500+ są dostępne w systemach bankowości elektronicznej Polskiego Banku Spółdzielczego w Wyszkowie. Dzięki systemowi bankowości internetowej można w sposób bezpiecznym, szybki i wygodny wysłać wniosek o ustalenie prawa do świadczenia wychowawczego w ramach Programu Rodzina 500+.

 

e pit

Dla Klientów Banku, korzystających z portalu podatkowego "Twój e-PIT" udostępniliśmy możliwość opłacenia podatku dochodowego za pomocą systemu płatności internetowych PayByNet dostępnego w naszej bankowości internetowej. Dopłatę podatku można zrealizować on-line, bezpośrednio z poziomu portalu "Twój e-PIT", poprzez zlecenie przelewu podatkowego. Płatność realizowane są bezpośrednio z rachunku, bez konieczności ręcznego wprowadzania danych transakcji.

Dobry StartUprzejmie informujemy, że nowe wnioski o wypłatę świadczenia Dobry Start są dostępne w systemach bankowości elektronicznej Polskiego Banku Spółdzielczego w Wyszkowie. Dzięki systemowi bankowości internetowej można w sposób bezpiecznym, szybki i wygodny wysłać wniosek o świadczenie Dobry Start.