Skip to main content
  • Aktualności
  • Konkurs Wiedzy o Finansach i Bankowości Spółdzielczej pt. „Kasa – Pierwsza Klasa”

Konkurs Wiedzy o Finansach i Bankowości Spółdzielczej pt. „Kasa – Pierwsza Klasa”

17-06-2024

Konkurs Kasa   Pierwsza Klasa c

Szanowni Państwo!

Uprzejmie informujemy, że dziś rusza Konkurs Wiedzy o Finansach i Bankowości Spółdzielczej pt. „Kasa – Pierwsza Klasa”.

Organizatorem konkursu jest Krajowy Związek Banków Spółdzielczych w ramach "Roku Edukacji Ekonomicznej 2023" oraz "Czerwca z Bankiem Spółdzielczym".

Celem Konkursu jest zwiększenie świadomości młodzieży na temat finansów i ekonomii, zachęcenie ich do zgłębiania tych tematów oraz pokazanie, jak istotne są one w codziennym życiu.

Do udziału zapraszamy wszystkich uczniów klas 7 (siódmych) i 8 (ósmych) szkoły podstawowej oraz uczniów szkół ponadpodstawowych.

Wystarczy wypełnić interaktywny formularz zgłoszeniowy. Formularz zawiera 10 pytań zamkniętych jednokrotnego wyboru oraz dwa pytania otwarte dotyczące finansów, ekonomii i bankowości spółdzielczej.

Link do formularza konkursowego: https://forms.office.com/e/eayJqmwcPv

Odpowiedzi na pytania konkursowe można udzielać w dniach 17-23 czerwca 2024 r.

Ogłoszenie wyników nastąpi do 10 lipca 2024. Na najlepszych uczestników czeka 10 bonów pieniężnych do realizacji w sieci salonów Empik! Nagrody dla zwycięzców Konkursu będą przekazywane za pośrednictwem lokalnych banków spółdzielczych, wskazanych przez uczestnika w formularzu konkursowym – liczymy jak zawsze na Państwa zaangażowanie!


Regulamin Konkursu
Jego uczestnicy za pośrednictwem formularza konkursowego są zobowiązani oświadczyć, że zapoznali się z regulaminem oraz wyrazić zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz zgody rodziców, jeśli mają mniej niż 18 lat.

Znajdziesz nas też tutaj